Stavební řezivo - Karban Praha

Střešní latě  -  ceník

Řezivo, dřevo Palubky a OSB desky Krovy, hranoly a trámy

Latě

Střešní latě nabízíme výhradně z kvalitního dřeva, nabízíme smrkové latě. Ceník latě obsahuje aktuální ceny bez DPH. Cena střešní latě vychází z našich vstupních cen od dodavatelů latí - pilařských provozů. Ceník latí si prostudujte a porovnejte naše ceny latí s konkurencí.

Prodej střešní latě

Prodej latě Praha - firma Ing. Zdeněk Karban nabízí prodej střešních latí v prodejně Praha 5 - Barrandov. U nás nakoupíte kvalitní dřevěné latě na krovy s možným odvozem na stavbu. Prodej latí impregnovaných či neimpregnovaných. Střešní latě od nás jsou se zárukou kvality.

Střešní latě

Střešní latě jsou často používaným materiálem pro stavby a rekonstrukce střech. Latě mají profil hranolku a měly by být nařezány z kvalitního dřeva. Střešní latě dodáváme z kvalitního, zdravého dřeva, které zaručí dlouhou životnost střechy. Střešní latě Vám nabídneme impregnované i neimpregnované. Prodej střešních latí u nás v prodejně je od pondělí do pátku.

Střešní latě se používají jako nosné konstrukce střešní krytiny - obvykle keramických tašek, lepenky či eternitových desek. Latě vytvářejí vzduchovou mezeru mezi střešní konstrukcí (obvykle krovem) a pokrývkou střechy s nosným laťováním.

Dřevěné latě se využívají i při výkopech na lavičky, zábradlí na stavbách, různé rošty v interiérech apod. Proti dřevokazným houbám a plísním nabízíme dřevěné latě impregnované.

Střešní latě držíme skladem v délkách 4 a 5m a profilech 6/4cm a 5/3cm. Dřevěné latě využijete například při budování roštů pod plovoucí podlahu.

Prkna fošny

Latě - výhody

Výhody latí od nás jsou tyto:

  • latě jsou vyrobeny ze zdravého trvanlivého dřeva bez jakýchkoliv kazů či hniloby
  • střešní latě máme na skladě a stačí nás pouze kontaktovat
  • prodáváme latě smrkové

Střešní latě ceník

typ latí rozměry cena bez DPH 21%
Střešní latě 5/3cm 18,30 Kč/bm
Střešní latě 6/4cm 29 Kč/bm
Střešní latě impregnované 6/4cm 30 Kč/bm

Uvedené ceny jsou bez DPH (DPH 21%). Ceny platí od 12.7.2021.

 

 

 

Ceník střešní latě

Ceník střešní latě obsahuje aktuální ceny latí bez DPH. Cena latí je v porovnání s jinými obchodníky řezivem velmi výhodná. Cena latě vychází z aktuálních cen kulatiny na vstupu.